Polityka prywatności

Polityka prywatności

1. Właścicielem i administratorem danych osobowych jest Turkusowy bazar (https://turkusowybazar.pl/). Email: ania@turkusowybazar.pl

2. Strona, którą teraz przeglądasz, pełni funkcję blogu oraz portfolio związanego z moją copywriterską działalnością. 

3. Jakie dane przetwarzam? Twoje imię, email, nazwę Twojej witryny. Wszystko to, co podasz komentując bądź przesyłając do mnie wiadomość.

4. Swoje dane osobowe podajesz dobrowolnie, jednak bez nich nie możesz skomentować żadnego postu bądź przesłać wiadomości.

5. Jeśli decydujesz się na współpracę ze mną, wówczas przesyłasz związane z nią informacje za pomocą formularza kontaktowego. Te informacje przetwarzam jedynie podczas realizacji zlecenia. Nikomu nie udostępniam pozyskanych danych. 

6. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. 

7. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. Dane osobowe są przekazywane jedynie firmie hostingowej obsługującej blog.

9. Strona turkusowybazar.pl jest podpięta do Google Analytics. To narzędzie pomaga badać popularność tekstów zamieszczonych na blogu.